Gdzie powiększyć biust w Krakowie? Wybierz sprawdzoną klinikę!

Gdzie powiększyć biust w Krakowie? Wybierz sprawdzoną klinikę!

15 grudnia, 2021 0 przez Redakcja

Chcesz zdecydować się na zabieg powiększania biustu? Aktualnie usługi w tym zakresie są świadczone w wielu klinikach zajmujących się chirurgią plastyczną w Krakowie. Gdzie warto się udać, aby uzyskać pełną i profesjonalną obsługę?

Powiększenie biustu – tylko u specjalisty

Zabiegi związane z biustem są prowadzone u kobiet, które nie są w pełni zadowolone z wyglądu swoich piersi. Może być to zarówno ich zbyt mały, jak i za duży rozmiar. Procedury te pozwalają także na podniesienie opadającego biustu czy wyrównanie asymetrii pomiędzy piersiami.

Najczęściej wykonywanym zabiegiem jest powiększanie biustu, które pozwala na nadanie piersiom większej objętości. Do tego celu wykorzystuje się obecnie różne techniki – nie tylko implanty piersi.

Aby wykonać powiększanie biustu lub inne zabiegi na biuście, bardzo duże znaczenie ma wybór odpowiedniego chirurga plastycznego. Tylko specjalista z dużym doświadczeniem będzie mógł zaoferować pełną, profesjonalną obsługę dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz doskonałych efektów odpowiadających oczekiwaniom pacjentki.

Metody powiększania biustu

Obecnie w klinikach pacjentki mogą skorzystać z różnych metod powiększania biustu. Wśród nich najczęściej prowadzone są:

Powiększanie biustu za pomocą implantów

Implanty biustu pozwalają na powiększenie oraz na wymodelowanie biustu. Obecnie najczęściej wykorzystywane są implanty o anatomicznych kształtach, które przypominają kroplę, dzięki czemu sam efekt zabiegu także jest bardzo naturalny. Implanty wszczepiane są w piersi i dają natychmiastowy efekt.

Powiększanie biustu tłuszczem

Drugim często prowadzonym zabiegiem jest powiększanie biustu tłuszczem, który określany jest także jako lipofilling. Polega on na przeszczepie własnym tkanki tłuszczowej, podczas którego pobiera się tkankę z jednego miejsca, a potem, po odpowiednim przygotowaniu preparatu, przeszczepia się w inną część ciała, na przykład w piersi. W tym przypadku nie ma jednak możliwości uzyskania znacznych różnic w rozmiarach biustu.

Gdzie wykonać zabieg powiększania biustu?

Zabieg polegający na powiększaniu biustu należy wykonać w klinice, która zajmuje się prowadzeniem tego typu usług od lat, a pracujący w niej lekarze mają duże doświadczenie.

Pacjentkom chcącym wybrać powiększanie biustu w Krakowie swoje usługi oferuje szereg kliników, które są w stanie zapewnić pełną oraz profesjonalną obsługę.

Wybierając odpowiednią klinikę, warto przede wszystkim skoncentrować się na opiniach, jakie otrzymuje ona od swoich pacjentek. Dzięki temu można znaleźć takiego lekarza, który cieszy się zaufaniem.

Ile kosztuje powiększanie biustu?

Zabieg związany z powiększaniem biustu zależy od wielu czynników, między innymi od wybranej metody jego przeprowadzenia, rodzaju zastosowanych implantów, gdy wybierana jest ta metoda, dodatkowych badań oraz akcesoriów, jakie związane są z zabiegiem.

Koszty w przypadku zabiegów z użyciem implantów najczęściej wynoszą od około 15 do 20 tysięcy złotych, natomiast w przypadku powiększania piersi z użyciem własnej tkanki tłuszczowej pacjentki jest to koszt około 5 tysięcy złotych. Cenniki można znaleźć na stronach klinik.